Kosmetologia estetyczna

/Kosmetologia estetyczna

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

kosmetologia estetyczna

Kosmetologia estetyczna jest działem Kosmetologii zajmującym się wysoko wyspecjalizowanymi i zaawansowanymi terapiami zabiegowymi.

ALMA HARMONY REJUVE

 

Izraelska firma Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii działających w oparciu o laser, światło, fale radiowe oraz ultradźwięki, przeznaczonych dla medycyny estetycznej oraz chirurgii. Oferuje innowacyjne systemy łączące kilka technologii w jednym urządzeniu, które wychodzą naprzeciw rosnącym potrzebom Pacjentów i kosmetologów.

Platforma Alma Rejuve oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentowych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.

Więcej…
alma harmony rejuve
ALMA REJUVE NIR Termolifting Cena
Twarz 700
Górna część twarzy od oczu do linii czoła 450
Dolna część twarzy od oczu do linii brody 550
Twarz+szyja 800
Twarz+szyja+dekolt 950
Dekolt 500
Szyja+podbródek 500
Ciało od 300
ALMA REJUVE DYE VL Cena
 NACZYNKA I PRZEBARWIENIA
Cała twarz 800
Czoło 400
Nos 200
Policzki 600
Szyja 400
Dekolt 700
Dłonie 500
Warga górna 200
 Pojedyncza zmiana do 4 cm  100

Jak działa system Alma Dye-VL™?

Głowica Dye-VL™ to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystujących wąskopasmowe światło pulsacyjne. Dzięki Dye-VL™ doprowadza się do termicznego uszkodzenia komórek, w których w niewłaściwych ilościach nagromadził się barwnik (melanina lub hemoglobina).

Stosując serię trzech filtrów, koncentrujących światło w węższym zakresie, technologia Dye-VL™ daje możliwość leczenia Pacjentów ze zmianami naczyniowymi i pigmentacyjnymi. Wykorzystuje ona emisje światła z przedziału 500 do 600 nm. Taka wiązka światła jest najbezpieczniejsza dla skóry, dlatego nie istnieje ryzyko uszkodzenia tkanki, a ponadto uzyskuje się najlepsze z możliwych efektów terapii w bardzo krótkim czasie.
Laser Dye-VL™ został inteligentnie zaprojektowany, aby dobrać bezpieczne parametry energii i selektywnie atakować wybrane komórki, nie naruszając przy tym tych zdrowych, biorących udział w regeneracji. Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny!

Karboksyterapia

 

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia Carboxypen, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).

Więcej…

Karboksyterapia (cena za 1 obszar)


1 zabieg                   250zł


5 zabiegów              750 zł


10 zabiegów           1125 zł


karboksyterapia konstancin

Emerge

 

EmergeTM

to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry.

Więcej…

EMERGE- laser frakcyjny- niezastąpiony w walce ze starzeniem skóry


Rodzaj zabiegu:                                                  Cena


Twarz                                                               800 zł


Czoło                                                        250-350 zł


Kurze łapki                                             300-400 zł


Policzki                                                    300-400 zł


Szyja                                                         400-500 zł


Dekolt                                                       400-500 zł


Górna warga                                             150-250 zł


Broda                                                                 250 zł


Pojedyncze przebarwienie, blizna do 3 cm 100-150 zl


JAK DZIAŁA EMERGE?

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera EmergeTM stosuje energię w postaci mikro-wiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Mezoterapia kosmetyczna igłowa.

 

Doskonały zabieg przeznaczony dla wszystkich, których skóra wymaga rewitalizacji, odnowy lub odmłodzenia. Poprawia jakość i sprężystość skóry, niweluje zmarszczki. Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej. Wskazania do wykonania zabiegu to zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizacja, cellulit, łysienie, rozstępy i wiele innych.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy

do zabiegu wykorzystujemy specjalne koktajle przeznaczone do mezoterapii:
* Hydra Lift Mesotech- wskazana jest do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry z obecnymi zmarszczkami. Pomaga zapobiegać i leczyć zwiotczenie skóry poprzez nawilżanie, bioregenerację i ujędrnianie. Zawiera DMAE (dimetyloaminoetanol), który mocno naciąga, napina i nawilża skórę, a także kwas hialuronowy, który wiąże wodę w skórze.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Ampułka Mesotech Hair System to koktajl przeznaczony do ostrzykiwania skóry głowy, bogaty w aktywne składniki odżywcze(Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy i mikroelementy i minerały, stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów.
Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnione mikrokrążenie zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.

Lipoliza

to zabieg przeznaczony do miejscowej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dobór składników aktywnych zapewnia efektywną jej redukcję z takich miejsc jak: podwójny podbródek, miejscowe otłuszczenie kolan, bioder i brzucha. Zabieg polega na wsztrzykiwaniu małych dawek koktajlu do skóry.


Mezoterapia kosmetyczna igłowa


Nazwa zabiegu                    Cena


Mezoterapia igłowa twarzy                             300-500 zł


Mezoterapia igłowa skóry głowy                         220 zł


Mezoterapia igłowa ciała – działanie antycellulitowe i ujędrniające 300-500 zł


Zabieg lipolityczny brzucha – eliminuje nadmiar tkanki tłuszczowej  300-500 zł


Zabieg eliminujący i wypełniający rozstępy                             300-500 zł


Najlepszy na zmarszczki- EMERGE

Więcej…

Intraceuticals

Więcej

Geneo

Więcej…

Porady i nowości w Morpho

Profilaktyka przetłuszczania się skóry. Zabiegi z użyciem produktu Mat Ferul

Mat Ferul – to produkt oparty o kwas ferulowy na podłożu hydroalkoholowym, dzięki czemu kwas ferulowy szybko wytrąca się na powierzchni skóry, tworząc tzw. frost i dając efekt

Profilaktyka starzenia się skóry. Zabiegi z użyciem produktów Ferul Peel

Ferul Peel - linia kosmetyków przeznaczonych do zabiegów dla skóry z pierwszymi oznakami procesu starzenia. Dzięki zawartości wysokich stężeń kwasu ferulowego produkty tej linii skutecznie hamują proces starzenia się

Najlepsze zabiegi na twarz Wilanów!

Szukasz najlepszej Kosmetyczki w Wilanowie? Zapraszamy do Morpho. Nowoczesne sprzęty, sprawdzone kosmetyki, wysoko wykwalifikowany personel. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom 100% bezpieczeństwa i satysfakcji. Personel Salonów

Mama Mio – niezastąpione i bezpieczne kosmetyki dla kobiet w ciąży!

Bezpieczne kosmetyki dla kobiet w ciąży Mama Mio to specjalnie opracowane, naturalne kosmetyki dla kobiet ciężarnych i po porodzie. Chcesz w tym wyjątkowym okresie wyglądać pięknie, czuć się

Revitalash- najlepsza odżywka stymulująca wzrost rzęs!

Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek! Historia powstania produktu Athena Cosmetics, z zespołem doktora Michaela Brinkenhoffa, która jako pionier stworzyła w 2006 roku

Najlepsza metoda na usunięcie przebarwień po lecie- Nomelan Cafeico!!!

Nomelan Cafeico jest linią nowoczesnych pilingów złożonych, przeznaczonych do terapii skóry z fotostarzeniem, różnego rodzaju przebarwieniami, głębokimi i płytkimi zmarszczkami, rozstępami . Złożona procedura wykorzystuje wiele aktywnych substancji

Sprawdź więcej