Makijaż ślubny

W tym wyjątkowym dniu każda kobieta chce wyglądać najpiękniej. W tworzeniu makijażu ślubnego bardzo ważne jest wzajemne zrozumienie i dobre poznanie potrzeb klientki. Zawsze namawiamy nasze klientki aby skorzystały z opcji makijażu próbnego- jest to czas kiedy spokojnie możemy omówić wymagania i wspólną wizje tworzonego dzieła. Na makijaż ślubny zapraszamy do naszych salonów Morpho Wilanów, Morpho Konstancin i Morpho Mokotów. Idealnym dopełnieniem makijażu jest doskonale dobrana fryzura. Usługa fryzjerstwa jest dostępna w naszym salonie w Wilanowie. Nasza stylistka tworzy wspaniałe fryzury i upięcia ślubne.

makijaż ślubny wilanow
makijaz karnawałowy

Makijaż karnawałowy

Makijaż karnawałowy, sylwestrowy i okazjonalny to dla nas nie lada wyzwanie ale i świetna zabawa. Jest to okazja do prawdziwej zabawy makijażem, jego możliwościami, kolorami, dodatkami. Staramy się tworzyć niepowtarzalne kreacje na Sylwestra, Halloween, bale karnawałowe i różnego rodzaju imprezy tematyczne. Najlepszy makijaż karnawałowy, sylwestrowy i okazjonalny w Wilanowie, Konstancinie i na Mokotowie, tylko w Morpho

Indywidualne lekcje makijażu w Morpho

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z lekcji makijażu. Podczas 2-3 godzin jesteśmy wstanie wprowadzić Panie w świat makijażu. Omówimy podstawowe kosmetyki i narzędzia do wykonania makijażu a następnie nauczymy, jak w zaciszu domowym wykonać doskonały makijaż dzienny, wieczorowy i okazjonalny. Będą miały Panie okazję wypróbować różnego rodzaju kosmetyków, kolorów i znaleźć dla siebie to co najlepsze. Nasze wieloletnie doświadczenie w kwestii makijażu sprawi, że wspólnie stworzymy wspaniałe kreacje i odkryjemy najmocniejsze strony urody.