Salon MORPHO Kosmetologia jest kameralnym salonem świadczącym usługi z zakresu: kosmetologii estetycznej, kosmetyki, fryzjerstwa, makijażu, manicure i pedicure.

Mieścimy się w  Miasteczku Wilanów.
Co nas wyróżnia na rynku? Na pewno jakość i uczciwość, pracujemy na sprawdzonych i pewnych kosmetykach profesjonalnych, na najwyższej jakości sprzęcie, a personel – to wysokiej klasy doświadczeni specjaliści. Posiadamy szeroki wachlarz usług kosmetycznych, zabiegi są w pełni dostosowane do rodzaju skóry i potrzeb klienta, cena zabiegu jest ceną całkowitą za zabieg, bez względu na to jakie urządzenia do zabiegu wykorzystamy – nie ma ukrytych kosztów i dopłat. W naszych salonach mogą Państwo skorzystać z zabiegów na twarz i na ciało, wykonać manicure, pedicure, makijaż, makijaż permanentny. Zapraszamy również do naszych fryzjerów- stylistów.

Morpho oferuje zabiegi wykonywane na znanych i cenionych, wysokiej klasy kosmetykach producentów: INTRACEUTICALS, Jean D’Arcel, Dermalogica, Sesderma, LYCON, DEPILEVE, dodatkowo mogą Państwo zakupić u nas profesjonalną pielęgnację domową firm:    Jean D’Arcel, Dermalogica, Mio  (kosmetyki do ciała) i Mama Mio (pielęgnacja dla kobiet w ciąży) a także odżywki i produkty pielęgnacyjne firmy REVITALASH.

Pielęgnacja dłoni i stóp jest wykonywana na wiodących produktach przeznaczonych do manicure i pedicure: Opi, Jessica, Indigo, Semilac, NeoNail.

Do koloryzacji i pielęgnacji włosów używamy kosmetyków: JOICO, TAHE, MUK, O’Right.

Oprócz tego salon wyposażony jest w najwyższej klasy urządzenia, m. in. w najnowocześniejszy laser frakcyjny do skutecznego liftingu i regeneracji skóry- EMERGE firmy Pallomar, laser ALMA BEAUTY REJUVE do zamykania naczyń, usuwania przebarwień, epilacji i termoliftingu,sprzęt kosmetyczny do zabiegu Geneo, uwielbiany przez światowe gwiazdy aparat do infuzji tlenowej- INTRACEUTICALS, kombajn niemieckiej firmy Ionto Commed, urządzenie do depilacji laserowej i zamykania naczyń IPL Deimos Medical.

Wyjątkowo skuteczne i indywidualnie dobierane zabiegi na ciało, sprawią, ze największe problemy z sylwetką odejdą w niepamięć. Pielęgnacja ciała dostępna jest w naszym salonie w Konstancinie-Jeziornie. Do zabiegów, wyszczuplających, antycellulitowych, ujędrniających i poprawiających wygląd ciała wykorzystujemy topowe urządzenia High-Tech: ICOONE, termolifting ALMA elektrostymulację, drenaż limfatyczny włoskiej firmy Cesare Quaranta,  Karboksyterapię.

Wszystko po to aby zapewnić Państwu najwyższej klasy zabiegi i bezpieczeństwo – każdy klient jest najważniejszy!

WŁAŚCICIELKA SALONÓW MORPHO

mgr Edyta Gutowska-Kutyba

Kosmetolog – nauczyciel zawodu – właścicielka salonu.

Specjalista zaawansowanej pielęgnacji twarzy, kosmetologii estetycznej

Wybrałam ten zawód z zamiłowania i pasji, kocham to co robię i myślę, że to przeklada się na moją pracę. W zawodzie pracuję od 18 lat, najpierw ukończyłam szkołę wizażu i stylizacji, następnie studia wyższe-Kosmetologię, studia pedagogiczne i Zarządzanie w Zdrowiu Publicznym. W trakcie mojej pracy przebyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii, stylizacji i wizażu, stylizacji paznokci, obsługi specjalistycznej aparatury kosmetycznej, szkolenia licznych firm kosmetycznych a także kursy makijażu profesjonalnego permanentnego, mezoterapii igłowej i inne. Wiedzę moją przekazywałam pracując jako nauczyciel w szkołach policealnych, jako wykładowca w Akademi Wspierania Rodzicielstwa przy szpitalu św.Rodziny a obecnie całkowicie poświęciłam się pracy w MORPHO.

PERSONEL SALONÓW MORPHO

Anna Daszkiewicz

Kosmetolog .

 

 

Edyta Gnatowska

Fryzjer-stylista

Jestem osobą bardzo wesołą komunikatywną, wrażliwą i lubiąca wyzwania. Zajmuje się stylizacją włosów od 12lat. Ukończyłam zawodowego czeladnika a także wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu koloryzacji, stylizacji i nowoczesnych technik strzyżenia. Brałam udział w licznych seminariach z zakresu prawidłowej pielęgnacji włosów, keratynowego prostowania włosów a także ich przedłużania i zagęszczania. Lubię malować obrazy, nie tylko na płótnie i kartkach ale również tworzyć makijaże. Kocham zwierzęta i muzykę. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i staram się zawsze pomóc.

 

Strzyżenie damskie Wilanów

 

Renata Napiórkowska

 Specjalista manicure i pedicure.