GENEO+ MICROBUBBLE TECHNOLOGY

geneo 

Geneo REVIVE

wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu Revive® , które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą geneOTM masaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

Geneo ILLUMINATE

To doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła ILLUMINATE® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Geneo BALANCE

To doskonały zabieg przeznaczony dla skór tłustych i trądzikowych. Zawartość węgla aktywnego doskonale normalizuje pracę gruczołów łojowych i hamuje nadmierne wydzielanie sebum.

GENEO TO BŁYSKAWICZNY ZABIEG PIELĘGNACYJNY ZAINSPIROWANY NATURĄ.

geneOTM jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi  kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała receptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywności zabiegów w jak najkrótszym czasie. Inspiracją do stworzenia geneOTM były gorące źródła, które poza właściwościami terapeutycznymi doskonale wpływają na kondycję skóry. Przywracają jej równowagę i elastyczność. Mają działanie kojące i regenerujące, ale przede wszystkim intensywnie ją dotleniają i poprawiają jej koloryt. To terapia odpowiednia dla każdego typu cery. geneO współpracując z naturalnymi mechanizmami organizmu pozwala na wydobycie naturalnego piękna.

MICROBUBBLE TECHNOLOGY – 3 EFEKTY PIELĘGNACYJNE:

• NATURALNE, GŁĘBOKIE DOTLENIENIE SKÓRY

• ZŁUSZCZANIE ZROGOWACIAŁEJ WARSTWY NASKÓRKA

• WCHŁANIANIE SKŁADNIKÓW REWITALIZUJĄCYCH SKÓRĘ

* DOTLENIENIE

Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiedniodobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

geneo1

* ZŁUSZCZENIE

Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

geneo2-2

* WCHŁANIANIE

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

geneo3