INTRACEUTICALS

Skóra już po pierwszym zabiegu przechodzi prawdziwą transformację.

Terapeutyczny, chłodzący, uspakajający tlen pod ciśnieniem zwiększa absorpcję specjalnego Serum i naturalnie poprawia uwodnienie i nawilżenie skóry. Przeciwutleniacze chronią ją przed wolnymi rodnikami. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, witaminy A,C,E i zielona herbata natychmiast skórę zagęszczają i wygładzają, zwiększają jej sprężystość i jędrność oraz redukują cienkie linie i zmarszczki. Skóra głęboko nawadnia się, napina i odzyskuje równowagę.

 • Natychmiastowe efekty
 • Zdrowy, młodzieńczy, promienny wygląd
 • Opóźnianie starzenia się
 • Niwelowanie oznak wieku (zmarszczki i linie)
 • Wyrównanie kolorytu skóry
 • Lifting, poprawa napięcia i jędrności
 • Nawodnienie, zagęszczenie skóry
 • Poprawa konturów twarzy
 • Problemy trądzikowe

intraceuticals

Dla każdej skóry, w każdym wieku. Zmniejsza oznaki wieku: zmarszczki, linie, poluźnienie, brak napięcia i jędrności, odwodnienie. Także dla skór zmęczonych, zestresowanych, szarych i niedotlenionych. Przeciwdziała starzeniu się (wolne rodniki), zwiększa ilość wody w skórze. Przedłuża działanie iniekcji i innych zabiegów.
Efekty:
– młodszy wygląd,widoczny lifting
– promienność i witalność
– głęboko nawodni i odżywi
– zredukuje cienkie linie i zmarszczki
– poprawi kontury, zagęści i zwiększy jędrność
– skóra będzie wyglądać jaśniej, w dotyku będzie gładsza
– doskonały zabieg przed wielkim wyjściem, ślubem, ważną okazją.
Zabieg rekomendowany dla skór przedwcześnie starzejących się, z widocznym brakiem witalności i promienności. Serum zawierające trzy formy witaminy C stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom starzenia, rozjaśnia przebarwienia i plamy starcze, zwalcza wolne rodniki.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z witaminą C: składniki serum Rejuvenate oraz trzy synergiczne formy witaminy C.

Zabieg dla skóry młodszej, z pierwszymi oznakami starzenia oraz dla cer zmęczonych, szarych i wrażliwych. Serum ze specjalnym składnikiem zwalczającym wolne rodniki spowalnia procesy starzenia, rewitalizuje, wzmacnia i przywraca witalność.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z przeciwutleniaczem: składniki serum Rejuvenate oraz wyciąg ze śliwki Kakadu, witamina P i witamina E.

Zabieg dla skóry dojrzałej, która straciła jędrność i napięcie. Serum dostarcza skórze silnych składników regenerujących oraz koktajl peptydów kolagenowych dla pobudzenia jej odmłodzenia. Zapewnia efekt liftingu i długotrwałej poprawy kondycji cery.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z kolagenem: składniki serum Rejuvenate oraz tetra- i oligopeptyd, wyciąg z kory brzozy afrykańskiej.

Intraceuticals Booster z witaminą A to zabieg dla skóry przekrwionej, z widocznymi porami, starzejącej się. Serum stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz zwiększa objętość skóry, co przekłada się na jej gładszy i młodszy wygląd. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.

zabieg dla skóry przekrwionej, z widocznymi porami, starzejącej się. Serum stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz zwiększa objętość skóry, co przekłada się na jej gładszy i młodszy wygląd. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.

SKŁADNIKI aktywne serum Booster z witaminą A: składniki serum Rejuvenate oraz przeciwutleniacz EGCG z zielonej herbaty, a także witamina A z technologią uwalniania ?na żądanie? (w momencie aplikacji na skórze).

RETOUCH, RETUSZ TWARZY, BEZ SKALPELA

Nowy zabieg i pielęgnacja domowa intraceuticals

 • Nowoczesne podejście do PIĘKNA
 • Najnowocześniejsze receptury i składniki
 • Retouch’ery – now a kategoria produktów

Intraceuticals – światowy autorytet w dziedzinie tlenowej pielęgnacji skóry – wprowadza prekursorski zabieg i pielęgnację domową RETOUCH – Retusz w odpowiedz i na nowe rozumienie i podejście do pielęgnacji skóry. Dbanie o skórę to dzisiaj poważna codzienna inwestycja w jej zdrowie i wygląd. Wymaga tego wzrost zanieczyszczeń i ilości wolnych rodników oraz intensywność światła czerwonego i niebieskiego ze smartfonów. Młodość wymaga profilaktyki, dojrzałość naprawy.

Dzisiaj pielęgnacja skóry to dobór zabiegów i kosmetyków do jej kondycji oraz problemów, a nie do rodzajów. Potrzebne są rozwiązania dla odwodnienia, linii i zmarszczek, cieni i obrzęków pod oczami , poluźnienia i wiotkości oraz innych niedoskonałości.

Teraz PIĘKNO w pielęgnacji to skóra polerowana, pełna blasku, nawilżona. Całkowicie odrzucono trendy nadużywania makijażu Instaglam. Światła reflektorów skradła zdrowa, pełna światła, naturalnie wyglądająca skóra. RETOUCH Intraceuticals opracowano z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii peptydów bio-mimetycznych. Zaprojektowano je do stosowania na obszarach docelowych : okolicach oczu, czole, linii szczęki i kości policzkowych oraz owalu twarzy. Innowacyjne formuły działają wygładzająco (Hyaluronic Base Serum), wypełniają (Linie), „zamazują” (okolice oczu), wyraźnie podnoszą owal twarzy (Lift) i rozjaśniają (rozświetlają)twarz. W odpowiedz i na rosnący trend „szklanej skóry”, Intraceuticals, wprowadza nową
kategorię produktów: Retouch’ery (Retuszery miejsc z problemami).

„ŁĄCZYMY NASZE DOŚWIADCZENIE W WYKORZYSTANIU HIALURONÓW Z NAJNOWSZYMI I NAJSILNIEJSZYMI PEPTYDAMI BIO-MIMETYCZNYMI, ABY DOSTARCZYĆ REWOLUCYJNE EFEKTY”.

DOBÓR PIELĘGNACJI DO SKÓRY

Retouch Intraceuticals składa się z pięciu serum, które pomagają zdefiniować i zaakcentować indywidualne rysy twarzy. Wszystkie serum używa się podczas zabiegu, dostosowując je do kluczowych problemów skóry. W domu Klientka kontynuuje pielęgnację używając produkty o pojemności 15 ml. Po oczyszczeniu twarzy najpierw stosuje się hialuronowe serum bazowe, aby zapewnić intensywne nawilżenie skóry, a następnie dobiera spersonalizowane serum: Liftingujace, Na okolice oczu, Wygładzające i Rozświetlające.

Retouch zajmuje się konkretnymi problemami. Można wybrać docelowe serum lub zmaksymalizować wyniki i zdecydować się na wszystkie. Należy też zapoznać się z aktualnym przebiegiem pielęgnacji Intraceuticals.

Retouch HIALURONOWE SERUM BAZOWE
Retouch SERUM WYGŁADZAJĄCE ZMARSZCZKI
Retouch SERUM NA OKOLICE OCZU
Retouch SERUM LIFTINGUJĄCE
Retouch SERUM ROZŚWIETLAJĄCE

Produkty

Retouch

HIALURONOWE SERUM BAZOWE

Unikalna mieszanka hialuronowa. Maksymalne nawilżenie i przygotowanie skóry do retuszowania docelowym, ukierunkowanym Serum Retouch. Można te stosować je samodzielnie dla pięknie nawilżonej skóry oraz obdarować swoją skórę odżywczą mocą tego serum.
 • Rozpieszcza skórę innowacyjną kompozycją różnych hialuronianów
 • Przygotowuje ją do działania ukierunkowanych celowanych Retuszerów
 • Nadaje naturalny i nieskazitelny wygląd.
 • Wypełnia i wygładza
RetouchSERUM
WYGŁADZAJĄCE ZMARSZCZKI
Lekkie serum połączone z technologią peptydów Intraceuticals dla delikatnej redukcji linii ekspresji. Wzbogacony w Acetyl Hexapeptide-30, pozwala
na spłycenie linii i zmarszczek. Twarz zyskuje młodszy i pozbawiony oznak wieku wygląd. Wygładza skórę i „chowa” zmarszczki.
 • Szybki efekt wypełnienia drobnych linii, zmarszczek i linii ekspresji
 • Wzmacnia kolagen, napina i wygładza skórę
 • Zmniejsza skutki skurczów mięśni, redukując zmarszczki statyczne
 • Pozostawia skórę gładką i nawil oną, dając młodzieńczy wygląd
Retouch

SERUM NA OKOLICE OCZU

Rewelacyjne serum, które natychmiast ożywia zmęczone oczy. Pomaga zmniejszyć cienie, obrzęki oraz linie i zmarszczki. Bez względu na to, co robi się zeszłej nocy lub zeszłego roku. Technologia Palmitoyl Tripeptide-5 pomaga poprawić strukturę skóry oraz wygładza ją w delikatnych obszarach wokół oczu. Poprawia wyraz i siłę spojrzenia.
 • Zmniejsza widoczność cieni i obrzęków
 • Zwalcza oznaki wieku, wzmacniając kolagen i elastynę
 • Wzmacnia, wygładza i rozjaśnia
 • Zmiękcza wygląd drobnych linii
Retouch

SERUM
LIFTINGUJĄCE

Wzbogacony technologią peptydów Intraceuticals. Zapewnia uniesienie, napięcie i wyprofilowanie linii szyi i owalu twarzy. Technologia Acetyl Tetrapeptide-2 działa synergicznie z Bacillus Ferment, aby zapewnić wygląd V-lift. Wzmacnia kolagen i elastynę dla zwalczania poluźnienia. Poprawia uformowanie owalu twarzy, jego kształt oraz jędrność skóry. Daje energię.
 • Napina i re-modeluje kontury dla wyglądu V lift
 • Napełnia skórę energią i wzmacnia kolagen
 • Daje szybki i długotrwały efekt liftingu
 • Poprawia objętość, dla kształtnego wyglądu owalu twarzy
Retouch

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE

Luksusowe serum. Nadaje bardziej napięty wygląd. Rozświetla wybrane obszary twarzy, wpływając korzystnie na jej rysy. Daje naturalny, nieskazitelny wygląd. Składniki wzmacniające blask i technologia Tetrapeptyd-14 zmniejszają niedoskonałości oraz nadają skórze zdrowy, młodzieńczy i atrakcyjny refleks. Koi, zmiękcza, wygładza i uelastycznia. Wzmacnia promienność twarzy.
 • Świetlistość i zaakcentowanewane rejony twarzy
 • Zmniejsza niedoskonałości, poprawia i ujednolica koloryt skóry
 • Pozwala osiągnąć pożądane efekty
 • Naturalna, nieskazitelna i lśniąca skóra

Gwiazdy kochają zabieg Intraceuticals

Jak wygląda zabieg?

ETAP 1: OCZYSZCZENIE cery, demakijaż
Wykorzystując Żel zmywający Intraceuticals
wykonywany jest precyzyjny demakijaż cery oraz
jej głębokie oczyszczenie. Dzięki przywróceniu prawidłowej równowagi pH skóra zostaje idealnie przygotowana do dalszych etapów zabiegu.
ETAP 2: Specjalistyczna DIAGNOZA kondycji skóry
Przed rozpoczęciem kolejnych etapów ekspert przeprowadza dokładną diagnozę stanu skóry i analizę jej potrzeb. W tej części dobierany jest najbardziej odpowiedni rodzaj zabiegu (Serum)
z menu Intraceuticals.
ETAP 3: PEELING głęboko oczyszczający
Właściwą część zabiegu rozpoczyna peeling skóry, który łagodnie ją złuszcza i odświeża.
ETAP 4: INFUZJA SKŁADNIKÓW zawartych w Serum
ETAP 4.1: Otwarcie Serum oraz jego umieszczenie w infuzorze
Oryginalne Serum Intraceuticals jest preparatem
jednorazowym, które znajduje się w specjalnej fiolce
z unikalnym systemem otwarcia. Do każdego zabiegu przypisane jest jedno Serum, które nie może być
wykorzystane w innych procedurach.
ETAP 4.2: Infuzja Serum w głąb skóry
Metoda Intraceuticals wykorzystuje siłę hiperbarycznego tlenu, który dostarcza skórze koktajl składników nawilżających i regenerujących , a także zestaw substancji unikalnych dla każdego Serum. Zapewnia komfortowe, relaksujące doświadczenia, których efektem jest młodsza, rozświetlona skóra od razu po zabiegu.
Etap 5: DOPEŁNIENIE PROCESU INFUZJI
poprzez zastosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych
ETAP 5.1: Aplikacja Żelu na okolice oczu
Pierwszym preparatem stosowanym po infuzji jest Żel na okolice oczu, który silnie nawadnia, widocznie redukuje cienkie linie i zmarszczki w okolicach oczu oraz przeciwdziała wolnym rodnikom.
ETAP 5.2: Aplikacja Żelu nawadniającego
Następnie nakładany jest preparat silnie nawadniający, poprawiający gęstość skóry oraz stanowiący rezerwuar witamin i przeciwutleniaczy.
ETAP 5.3: Aplikacja Kremu wiążącego wilgoć
Na zakończenie tego etapu i całej procedury zabiegowej na twarzy rozprowadzany jest specjalny krem zapewniający długotrwałe nawilżenie i zabezpieczający cerę przed utratą wody.
Etap 6: REKOMENDACJA kosmetyków
do pielęgnacji domowej. W każdej linii zabiegowej znajdują się specjalistyczne kosmetyki wzmacniające i przedłużające efekty zabiegów. Kompleksowo uzupełniają naturalny czynnik nawilżania skóry, dostarczają niezbędnych witamin oraz wspierają procesy regeneracji i odmładzania.