INTRACEUTICALS

Skóra już po pierwszym zabiegu przechodzi prawdziwą transformację.

Terapeutyczny, chłodzący, uspakajający tlen pod ciśnieniem zwiększa absorpcję specjalnego Serum i naturalnie poprawia uwodnienie i nawilżenie skóry. Przeciwutleniacze chronią ją przed wolnymi rodnikami. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, witaminy A,C,E i zielona herbata natychmiast skórę zagęszczają i wygładzają, zwiększają jej sprężystość i jędrność oraz redukują cienkie linie i zmarszczki. Skóra głęboko nawadnia się, napina i odzyskuje równowagę.

  • Natychmiastowe efekty
  • Zdrowy, młodzieńczy, promienny wygląd
  • Opóźnianie starzenia się
  • Niwelowanie oznak wieku (zmarszczki i linie)
  • Wyrównanie kolorytu skóry
  • Lifting, poprawa napięcia i jędrności
  • Nawodnienie, zagęszczenie skóry
  • Poprawa konturów twarzy
  • Problemy trądzikowe

intraceuticals

Dla każdej skóry, w każdym wieku. Zmniejsza oznaki wieku: zmarszczki, linie, poluźnienie, brak napięcia i jędrności, odwodnienie. Także dla skór zmęczonych, zestresowanych, szarych i niedotlenionych. Przeciwdziała starzeniu się (wolne rodniki), zwiększa ilość wody w skórze. Przedłuża działanie iniekcji i innych zabiegów.
Efekty:
– młodszy wygląd,widoczny lifting
– promienność i witalność
– głęboko nawodni i odżywi
– zredukuje cienkie linie i zmarszczki
– poprawi kontury, zagęści i zwiększy jędrność
– skóra będzie wyglądać jaśniej, w dotyku będzie gładsza
– doskonały zabieg przed wielkim wyjściem, ślubem, ważną okazją.
Dla wszystkich rodzajów skóry, w każdym wieku, szczególnie dla tych z nierównomierną pigmentacją (przebarwienia, plamy). Także na oznaki wieku: zmarszczki, linie, poluźnienie, brak napięcia i jędrności, odwodnienie
Efekty:
– jaśniejszy i bardziej promienny, zdrowy i witalny wygląd
– zmniejszenie nierównomiernej pigmentacji (przebarwienia)
– wyrównanie kolorytu
– nawodnienie, wyciszenie, odzyskanie równowagi
– cienkie linie i zmarszczki zostaną widocznie złagodzone
– gładkość i miękkość w dotyku
– łuszczyca, egzema, choroby kolagenowe, niektóre pokrzywki i przewlekłe wypryski, atopowe zapalenie skóry
Dla każdej skóry, na oznaki wieku w rejonie oczu, ust, na czole (zmarszczki i linie mimiczne). Przedłuża efekty iniekcji botoxu i wypełniaczy.
Efekty:
– młodszy, świeży, bardziej promienny wygląd
– spłycenie linii i zmarszczek mimicznych
– wygładzenie okolic oczu i ust
– poprawa jędrności i napięcia
Dwie wersje(receptury):Clarity >- dla tłustego, aktywnego trądziku (zaskórniki, grudkowo-krostkowy, ropowiczy) oraz dla trądziku nastolatków, Clarity Sensitive – dla odwodnionej, podatnej na problemy skóry i powracającego trądziku u dorosłych Na blizny po trądzikowe, przebarwienia, zaczerwienienie. Dla skór wrażliwych. Efekty: – oczyszczenie i zmniejszenie trądziku – redukcja stanu zapalnego, złagodzenie podrażnienia – przyspieszenie gojenia, redukcja blizn potrądzikowych – zrównoważenie, znormalizowanie wydzielania i przepływu sebum z gruczołów łojowych – zmniejszenie kolonizacji Propionibacterium acnes – ukojenie i dostarczenie podłoża o właściwościach antybakteryjnych – ochrona przed przyszłymi problemami – zachowanie równowagi nawilżenia

Wzmocnione infuzje Intraceuticals Rejuvanate dla jeszcze silniejszego i bardziej zróżnicowanego opóźniania procesów starzenia się skóry.
Intraceuticals Boosters to wzmocnione zabiegi Intraceuticals, wykorzystujące tzw. Boostery – cztery różne serum zawierające witaminę A, witaminę C, peptydy pobudzające kolagen do odnowy lub specjalny przeciwutleniacz (wyciąg ze śliwki Kakadu). W zależności od potrzeb skóry wykorzystuje się jeden z preparatów. Substancje – wtłaczane w skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu – zyskują na efektywności powodując, że otrzymuje ona niezbędne witaminy zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz.
Intraceuticals Booster z witaminą C to zabieg rekomendowany dla skór przedwcześnie starzejących się, z widocznym brakiem witalności i promienności. Serum zawierające trzy formy witaminy C stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom starzenia, rozjaśnia przebarwienia i plamy starcze, zwalcza wolne rodniki.
SKŁADNIKI aktywne serum Booster z witaminą C: składniki serum Rejuvenate oraz trzy synergiczne formy witaminy C.
Intraceuticals Booster z przeciwutleniaczem to zabieg dla skóry młodszej, z pierwszymi oznakami starzenia oraz dla cer zmęczonych, szarych i wrażliwych. Serum ze specjalnym składnikiem zwalczającym wolne rodniki spowalnia procesy starzenia, rewitalizuje, wzmacnia i przywraca witalność.
SKŁADNIKI aktywne serum Booster z przeciwutleniaczem: składniki serum Rejuvenate oraz wyciąg ze śliwki Kakadu, witamina P i witamina E.
Intraceuticals Booster z kolagenem to zabieg dla skóry dojrzałej, która straciła jędrność i napięcie. Serum dostarcza skórze silnych składników regenerujących oraz koktajl peptydów kolagenowych dla pobudzenia jej odmłodzenia. Zapewnia efekt liftingu i długotrwałej poprawy kondycji cery.
SKŁADNIKI aktywne serum Booster z kolagenem: składniki serum Rejuvenate oraz tetra- i oligopeptyd, wyciąg z kory brzozy afrykańskiej.
Intraceuticals Booster z witaminą A to zabieg dla skóry przekrwionej, z widocznymi porami, starzejącej się. Serum stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz zwiększa objętość skóry, co przekłada się na jej gładszy i młodszy wygląd. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.
SKŁADNIKI aktywne serum Booster z witaminą A: składniki serum Rejuvenate oraz przeciwutleniacz EGCG z zielonej herbaty, a także witamina A z technologią uwalniania „na żądanie” (w momencie aplikacji na skórze).
Intraceuticals Boosters

Gwiazdy kochają zabieg Intraceuticals

Jak wygląda zabieg?

ETAP 1: OCZYSZCZENIE cery, demakijaż
Wykorzystując Żel zmywający Intraceuticals
wykonywany jest precyzyjny demakijaż cery oraz
jej głębokie oczyszczenie. Dzięki przywróceniu prawidłowej równowagi pH skóra zostaje idealnie przygotowana do dalszych etapów zabiegu.
ETAP 2: Specjalistyczna DIAGNOZA kondycji skóry
Przed rozpoczęciem kolejnych etapów ekspert przeprowadza dokładną diagnozę stanu skóry i analizę jej potrzeb. W tej części dobierany jest najbardziej odpowiedni rodzaj zabiegu (Serum)
z menu Intraceuticals.
ETAP 3: PEELING głęboko oczyszczający
Właściwą część zabiegu rozpoczyna peeling skóry, który łagodnie ją złuszcza i odświeża.
ETAP 4: INFUZJA SKŁADNIKÓW zawartych w Serum
ETAP 4.1: Otwarcie Serum oraz jego umieszczenie w infuzorze
Oryginalne Serum Intraceuticals jest preparatem
jednorazowym, które znajduje się w specjalnej fiolce
z unikalnym systemem otwarcia. Do każdego zabiegu przypisane jest jedno Serum, które nie może być
wykorzystane w innych procedurach.
ETAP 4.2: Infuzja Serum w głąb skóry
Metoda Intraceuticals wykorzystuje siłę hiperbarycznego tlenu, który dostarcza skórze koktajl składników nawilżających i regenerujących , a także zestaw substancji unikalnych dla każdego Serum. Zapewnia komfortowe, relaksujące doświadczenia, których efektem jest młodsza, rozświetlona skóra od razu po zabiegu.
Etap 5: DOPEŁNIENIE PROCESU INFUZJI
poprzez zastosowanie specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych
ETAP 5.1: Aplikacja Żelu na okolice oczu
Pierwszym preparatem stosowanym po infuzji jest Żel na okolice oczu, który silnie nawadnia, widocznie redukuje cienkie linie i zmarszczki w okolicach oczu oraz przeciwdziała wolnym rodnikom.
ETAP 5.2: Aplikacja Żelu nawadniającego
Następnie nakładany jest preparat silnie nawadniający, poprawiający gęstość skóry oraz stanowiący rezerwuar witamin i przeciwutleniaczy.
ETAP 5.3: Aplikacja Kremu wiążącego wilgoć
Na zakończenie tego etapu i całej procedury zabiegowej na twarzy rozprowadzany jest specjalny krem zapewniający długotrwałe nawilżenie i zabezpieczający cerę przed utratą wody.
Etap 6: REKOMENDACJA kosmetyków
do pielęgnacji domowej. W każdej linii zabiegowej znajdują się specjalistyczne kosmetyki wzmacniające i przedłużające efekty zabiegów. Kompleksowo uzupełniają naturalny czynnik nawilżania skóry, dostarczają niezbędnych witamin oraz wspierają procesy regeneracji i odmładzania.