Pakiety wyszczuplające

Salon Morpho oferuje indywidualnie skomponowane pakiety zabiegowe. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stworzyć program zabiegowy skrojony na miarę. Bez względu na to, która partia ciała jest problematyczna dobierzemy najlepsze zabiegi aby pomóc Państwu uzyskać wymarzoną sylwetkę. Do dyspozycji mamy wiele urządzeń, które w indywidualny sposób walczą z niedoskonałościami: Icoone do modelowania, wyszczuplania i ujędrniania ciała, kawitacja ultradźwiękowa do niszczenia komórek tłuszczowych, karboksyterapia, elektrostymulacja, drenaż limfatyczny a także fale radiowe do silnego ujędrniania skóry. Zapraszamy na indywidualną bezpłatną konsultację do salonu Morpho w Konstancinie- Jeziornie.

Pakiety antycellulitowe.

Profesjonalne zabiegi na cellulit

Zabiegi antycellulitowe dobieramy w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu i jego rodzaju. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, na których będziemy wstanie omówić potrzeby Klienta i dobrać odpowiednie pakiety zabiegowe z pośród naszych urządzeń Hi-Tech.

ICOONE

To masaż skóry robiony za pomocą specjalnej głowicy z wałeczkami. W przestrzeni między wałkami powstaje na zmianę podciśnienie i nadciśnienie. Zmiana ciśnień wraz z ruchem wałeczków zasysa skórę, masując ją. Zabieg poprawia krążenie, zmniejsza cellulit. Konieczna jest seria 10–15 zabiegów.

MEZOTERAPIA

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu płytko pod skórę mieszanki dwóch rodzajów substancji. Pierwsza to wyciągi poprawiające mikrokrążenie, np. rutyna lub ekstrakt z nostrzyka. Druga to substancje przyspieszające spalanie tłuszczu: kofeina lub karnityna. Ilość zabiegów mezoterapii zależy od stanu zaawansowania cellulitu, zwykle zaleca się od 4 do 8. Cena zabiegu od 200 do 250 zł.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

To specjalny masaż wykonywany za pomocą odpowiedniego aparatu. Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Zalecane jest od 10 do 20 zabiegów.

KARBOKSYTERAPIA

Zabieg polegający na wstrzykiwaniu pod skórę dwutlenku węgla, który rozbija tkankę tłuszczową. Zabieg poprawia mikrokrążenie, przyspiesza spalanie tłuszczu. Zalecane jest seria 10- 20 zabiegów.

Kawitacja ultradźwiękowa

Zabieg wykonywany aparatem SCULPTOR II, polega na przykładaniu głowicy emitującej ultradźwięki, które przyspieszają metabolizm i rozbijają tkankę tłuszczową. Zalecane jest 10 zabiegów

Zabiegi po ciąży.

Ciąża to piękny stan u każdej kobiety niestety niejednokrotnie pozostawiający po sobie wiele mankamentów na naszej skórze.

Nadmiar tłuszczyku, wiotka, luźna skóra, rozstępy to podstawowe defekty pociążowe. Dzięki naszemu doświadczeniu i posiadanej aparaturze a także specjalistycznym kosmetykom jesteśmy wstanie znacząco poprawić wygląd i jędrność skóry.

Dla kobiet w ciąży natomiast polecamy wspaniałe kosmetyki MIO, które pomogą zapobiec powstawaniu rozstępów i ujędrnia rozciągniętą skórę brzucha i piersi.